Amar Residence
Amar Residence ligger 18 minutters gang fra Dream Beach og 25 minutters gang fra Sonho Strand.
Inden for 13-minutters gåtur kan gæsterne spise i Restaurante Panela de Barro og Restaurante & Petiscaria Canoa Quebrada. Du kan komme til Pinheira Beach om få minutter i bil.
- Lokale seværdigheder
- Low-Pinheira Beach3,8 km
- Supermercado Tabuleiro4,2 km
- Entrada da Praia4 km
- Capela Nossa Senhora dos Navegantes4 km
- Praia do Maco4 km
- Praia de Cima4,1 km
- Centro de Visitantes do Parque Estadual da Serra do Tabuleiro3,3 km
- Igreja Nossa Senhora dos Navegantes3,1 km
- Lufthavne
- Florianopolis Lufthavn54 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
Måltider og drinks
- Kedel
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Florianopolis fra Amar Residence villa?
Der er 55 km mellem Florianopolis og Amar Residence villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Amar Residence villa?
Den gennemsnitlige pris i Amar Residence villa er 51$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Amar Residence villa?
Du kan bo på Amar Residence villa med dit kæledyr.